Tanned's Cup Index du Forum

Tanned's Cup
FIFA 12 - PS3

FAQFAQ   RechercherRechercher   MembresMembres   GroupesGroupes   S’enregistrerS’enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 

Nu Pot Da Like Pe Facebook

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Tanned's Cup Index du Forum -> Administration -> Règlement et déroulement du tournoi
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
goddthor
Participants

MessagePosté le: Mer 10 Jan - 19:59 (2018)    Sujet du message: Nu Pot Da Like Pe Facebook Répondre en citant

Nu Pot Da Like Pe Facebook
> DOWNLOAD

3. Multumesc anticipat Rspundei Mihaitza Mihai 2014/09/29 at 17:57 As dori ceva daca se poate cum as putea sa sterg de pe fb o pagina off adik am o pagina cu mynele tv si nu stiu cum sa o sterg Rspundei Ciprian 2014/11/05 at 11:59 Salut! Trimit mesaje unui prieten pe facebook, dar acestuia nu-i apare. Confidenialitatea fotografiilor Account > Privacy Settings > Sharing on Facebook > Customize Settings > Edit album privacy for existing photos (Contul meu > Setri de confidenialitate >Partajare pe Facebook > Personalizat > Editeaz confidenialitatea de album pentru pozele existente) Setrile pe care le poi face albumelor de pe Facebook pot fi neltoare, i asta pentru c nu ntotdeauna se aplic la toate fotografiile. Pentru a nu risca vizualizarea informaiilor tale de ctre oricine, Facebook ii permite s renuni la aceast opiune de pe toate site-urile aflate n colaborare cu reeaua de socializare prin intermediul butonului Permite personalizarea instant pe toate site-urile partenere . Rspundei laura 2015/09/29 at 12:26 Buna ! am un nokia mai vechi, nu stiu sigur ce model, are tastatura querty.De ceva timp( cateva luni) ,cand incerc sa uploadez o poza din telefon pe facebook imi spune s-a produs o problema cu pagina pe care ai incercat sa o accesezi.speram sa o rezolvam curand.vei fi rediorectionat catre pagina acasa. All Rights Reserved. 5 Rspunde Raporteaz Coninut obscen/ilegal/piraterie Caracter irelevant Neinteligibil/spam acum 40 minute NatiNatalia10 ntreab: Vreau sa mi cumpr un nou animal de companie. am si eu o problema &Care e chiar culmea acum 20 minute mi-am schimbat parola de la faceebok bine mersi . Banuiesc ca cineva/prieten m-a raportat/blocat. Rspundei emanuel 2013/07/12 at 13:10 salut cine stie de ce nu mi se mai schimba cronologia veche de pe facebook ca la altii am vazut ca so schimbat si chatul si multe dar mie nimic :-s Rspundei Iony Ionela 2013/07/16 at 9:04 Am nevoie de ajutor ,am problema cu facebook nu reusesc decat sa folosesc msg .nu pot posta nimic in cronologia mea .va rog sa ma.ajutati .eu am o pagina &pe cate eu scriu ,si nu vreau sa imi fac alt acont &.va multumesc! Rspundei ana 2013/07/19 at 8:13 mie numi merge sa intru in pagina de logare ce sa fac Rspundei iuli 2013/07/21 at 23:43 cum pot face sa nu mi se mai eticheteze prieteni dupa facebook in linkurri cu virusi? Rspundei oana 2013/07/27 at 10:52 ajutati-ma sa pot intra din nou pe mess sau fb Rspundei oana 2013/07/27 at 10:54 am nevoie urgenta de ajutor Rspundei JULIE 2013/07/27 at 16:58 Detin o pagina de fb separata de cea a contului meu oficial&este o pagina de suflet si pana nu de mult postarile erau in numele paginii iar acum cand vreau sa postez ceva imi arata ca si cum nu ar mai fi a mea&sau ca si cum as scrie ceva pe peretele cuiva&nu stiu ce setari sa fac sa-si revina la forma care era cand am creat-o& Rspundei Lacri 2013/07/29 at 11:41 Buna. de pe mailul de yahoo.com meu am facut un cont pe facebook altei persoane, iar acum nu imi mai pot accesa contul meu personal ca si administrator.deci exist pe facebook, dar nu stiu cum ss intru la mine in cont, pare acea persoana, am incercat sa dezactivez contul aceei persoane si sa schimb parola. Edit with Live CSS Save Write CSS OR LESS and hit save. Rspundei Dido Eneas 2012/09/05 at 23:58 Cum fac sa mii se deschida alt ablum,.,adica.am facut un album nou.,si daca vreau sa imi pun o poza pe profil de acolo,mi-o muta in alt album,si nu se deschide albumu ala nou.cum fac sa se deschida ala nou?? Rspundei Symboss 2012/09/06 at 17:28 Problema e in ablum& Rspundei Raul 2012/09/11 at 13:40 Cum pot sa fac ca pe pagina principala sa nu mai apara calupul ala de poze? Vreau sa ramana numai Activity, Friends, Likes si Places. Rspundei Maria 2012/01/10 at 1:52 Ma puteti ajuta, va rog frumos, cu un lucru? Cum pot seta ca toti utilizatorii sa imi poata vedea albumele cu poze, sau doar anumite albume, dar sa nu poata comenta la poze daca nu ii am in lista de prieteni? Intram eu pe profilul unei fete, ii puteam vedea albumul profile pictures, dar nu puteam comenta la acele poze. Rspundei ano 2014/05/25 at 12:44 apas pe tastele Shift+Delete n acelai timp,comand valabil pe pc i laptop& Rspundei MARIUS 2014/05/26 at 22:34 Buna, scurt si la obiect: POT FACE CUMVA SA NU POT FI ADAUGAT DE ALT USER LA CLOSE FRIENDS? Multumesc Rspundei vyo 2014/06/17 at 18:58 am facut un grup si merge bine dar l-am pus la secret si acum nu stiu sa il dau inapoi la grup deschis&multumesc Rspundei Catalin 2014/07/15 at 21:12 am vazut la unele persoane care nu erau la prieteni ca aveau doar optiunea de a trimite mesaj. S- au doar in danemarca pot sa conduc.? (mai mult) 1 Rspunde Raporteaz Coninut obscen/ilegal/piraterie Caracter irelevant Neinteligibil/spam acum 57 minute Rombix ntreab: A citit cineva ceva de Louise L.Hay? Ce ati citit? Ce impresie v-a lasat? 1 Rspunde Raporteaz Coninut obscen/ilegal/piraterie Caracter irelevant Neinteligibil/spam 1 2 3 4 5 Acum pe TPU TPU.ro ntreab Tu cine vrei sa fie Utilizatorul Anului 2017? TPU.ro ntreab Premiile TPU au ajuns in casele voastre AndreeaPatrona ntreab M- am ars cu ap fierbinte, ce pot pune n afar de comprese cu.? (mai mult) Andreea111223344 ntreab Ce uleiuri sau tratamente imi recomandai pentru parul ars si tocit de.? (mai mult) Anterior Urmtor Magazinul de premii TPU Calvin Klein Eternity Eau De Parfum pentru femei48 Cumpr Casti Sennheiser HD 20150 Cumpr Boxa portabila Bluetooth Philips BT50 Gri/Rosie54 Cumpr Previous Next ntrebri populare trimis pe 9 Ianuarie AndreiAntiTot12 ntreab: Cum poate sa fie pusa intr-un pc, o constiinta? ce anume trebuie sa ii pui? rog seriozitate. cum pot sa fac sa apara Modifica albumul?Sau cum as putea schimba ordinea pozelor ca nu ma lasa! Rspundei Stiri 2012/04/09 at 16:17 Eu in general sunt impotriva la facebook, cate stiri deja sau scris pe faptul ca toate informatiile sunt salvate chiar daca le stergi, nici viata personala nu ai. e singura persoana care vreau sa o tin ascunsa(sa nu il vada actualul pe fostul,de exemplu& ). 34 rspunsuri trimis pe 9 Ianuarie Anonim ntreab: Salutare! Eu am permis pentru categoria A1 si ieri pe 08.01. Va multumesc anticipat! Rspundei ana 2013/09/30 at 17:09 am o problema. 1 Rspunde Raporteaz Coninut obscen/ilegal/piraterie Caracter irelevant Neinteligibil/spam acum 17 minute Bia112036 ntreab: Buna TPU! Am decis sa devin actrita! Doresc sa merg la liceul Dinu Lipati din Bucureti, si dup sa ma duc la facultatea de actorie de film UNATC! i acum vin ntrebrile! Ar fi bine ce fac? La.? (mai mult) 0 Rspunde primul Raporteaz Coninut obscen/ilegal/piraterie Caracter irelevant Neinteligibil/spam acum 19 minute alex64 ntreab: Pot calatori singur cu avionul din ziua in care am facut 18 ani? De exemplu am un zbor pe 14 februarie si fix atunci fac 18 ani. Rspundei Gyuli 2012/09/16 at 10:48 buna! va rog ma poate ajuta cineva nu pot sa-mi vad poza de profil nici cele ale prietenilo ce sa fac??:(( Rspundei cernat ion 2012/09/23 at 12:22 cu pot sa fac sa pot vorb cu cei de pe FACEBOOK sunt mai multe intrebari acesta este doar una neplaceri Rspundei criminalul ady 2012/10/09 at 11:39 pai trimite cereri de prietenie sa ti le accepte altii si dupa aia cd sunt pe fb intri pe chat din dr jos si vorbesti cu ei,vezi nu faci prea multe cereri pe zi ca ti se blocheaza si nu mai poti face la inceput 7 zile ,nu stiu la cate pers poti cere prietenia dar vreo 15-nu e nici o probl sal Rspundei Ruxandra 2012/10/05 at 7:46 Cum pot sa fac sa imi vad prietenii pe facebook, conectati in partea stanga jos a paginii, ii aveam si mi-au disparut de acolo. Cand dau confirmare la cererile de prietenie pe care le primesc, ba le accepta ba nu le accepta, nu merge mereu sa confirm. Sorry, we couldn't find that!. In Privacy Settings din pagina mea de Facebook nu sint toate chestiile acelea descrise mai sus Ce trebuie sa fac? Multumesc mult, Elena Rspundei crys 2012/11/01 at 15:50 Buna ziua, eu si cu o matuse ne aveam in lista la prieteni una pe calalalta dar acum nu mai suntem si nici nu ne mai gasim, daca eu ma loghez de pe un alt cont o gasesc. Indiferent ce impari cu ei, asta nu nseamn c sunt accesibile doar de ctre acetia, mai ales dac setrile lor sunt foarte relaxate. Money.ro v prezint un top fcut de Mashable.com n care sunt prezentate cele mai importante zece setri pe care trebuie sa le faci pentru a-i securiza contul de Facebook. Main menu Skip to content Home Lecii gratuite Servicii Cursuri online LIVE (in timp real) Cursuri individuale Cursuri Corporate Consultan Testimoniale Portofoliu Echipa Recomandri Contact coala Lucianei Cursuri profesionale pentru folosirea eficient a programelor de calculator Afla cum te putem ajuta 404 Error Sorry. Ce setare trebuie sa fac? Rspundei Mirela Florea 2016/10/06 at 1:12 Am o pagina de fb cu mai multe produse pe care le promovez prin share catre alte grupuri de fb. Jump toSections of this pageAccessibility HelpPress alt + / to open this menuRemoveTo help personalize content, tailor and measure ads, and provide a safer experience, we use cookies. Motiv pentru care m-am tr.Cum a fost cu Bac-ul la ClujEu i Eftimie ne tim de muli ani. cum se face ? mersi Rspundei Cata 2014/07/15 at 21:14 nu exista optiunea de a primi cerere de prietenie* Rspundei tibi 2014/07/18 at 7:35 Buna ! Ma poate ajuta cineva ? Am si eu o problema cu facebook &nu pot vedea unele poze &de la prieteni de la mine &unele merg altele nu &chiar si video la fel & Are careva o ideie ? Multumesc Rspundei Sm0key 2014/07/18 at 9:58 si eu am patit la fel & Rspundei simonaaa 2014/07/22 at 20:38 Buna . A mai patit cineva ? Multumesc . Pstrndu-le publice le vei permite celorlali utilizatori care nu i sunt prieteni s vad date importante despre tine, cum ar fi: fotografia de profil, sexul, vrsta, educaia, oraul natal, etc. Nu pot face nimic altceva, primesc email la urma si acelas lucru il repet de 10 de ori. Am postat o poza din telefon, spune ca s-a postat dar de fapt ea nu este postata. Rspundei irina :* 2013/08/10 at 13:19 Alina si mie mi s-a intamplat,nici eu nu stiu ce sa fac Rspundei Alexandru 2012/03/16 at 11:59 Alina, mai bine scapa de el in totalimente, o mare parte din timpul vostru care puteti sa-l folositi eficient il petreceti pe siteri de socializare, bafta Rspundei IOZEFINA 2012/07/16 at 15:46 BUNA .ZIUA CUM SA FAC SA NUMAI FIE IN LISTA NEAGRA CA SA FIE PRIETEN DIN NOU CUM MINE CE TREBUIE SA FAC Rspundei Andrei 2012/03/28 at 15:45 Cum pot vedea pe facebook cu cine este prieten, un prieten de al meu? deoarece a ascuns pe wallul lui sa nu vada nimeni 5a02188284
facebook botschaft ungarncek ip lawan chat facebookhttp download facebook chathow does facebook organize friends on chatme hackearon facebook 2014elak facebook kena hackjemanden aus dem facebook chat l schencool keyboard pictures for facebookhow do you vote for x factor on facebookfacebook chat problems 2013

Publicité

MessagePosté le: Mer 10 Jan - 19:59 (2018)    Sujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Tanned's Cup Index du Forum -> Administration -> Règlement et déroulement du tournoi Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1

Sauter vers:  

Index | Panneau d’administration | créer forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation